מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
קטעי עיתונות  
קטעי עיתונות

שירות רפואי בחו"ל? אין צורך להוציא את הארנק

passport logo new

מיזם חדש בתחום ביטוחי הנסיעות יאפשר תשלום ישירות לנותן השירות הרפואי על ידי חברת הביטוח באמצעות כרטיס מגנטי שיחזיק המבוטח. השירות יימכר על ידי סוכני הביטוח. סך פרמיות ביטוחי הנסיעות בישראל - כ-150 מיליון דולר בשנה

חברת שירותי הבריאות DavidShield בשיתוף חברת הפניקס השיקה היום (א') שירות חדש בענף ביטוחי הנסיעות. החברה תציע כרטיס מגנטי שישמש את המבוטח בכל צורך רפואי, בעת שהותו בחו"ל, כאשר התשלום יועבר ישירות לספק השירות (הרופא או מרכז רפואי) ללא צורך בהוצאה כספית מצידו של המבוטח.

 

 

 

הכרטיס הנקרא PassportCard יחסוך למעשה את ההליך הנוכחי בו נדרש המבוטח לשלם עבור השירות הרפואי ורק אחרי חזרתו לארץ עליו להתחיל בהליך תביעה שעשוי להמשך מספר שבועות עד שיקבל את הכסף חזרה. המבוטח יצטרך להודיע לחברה באמצעות האינטרנט או הטלפון, טרם קבלת השירות והכרטיס יהיה קביל אצל כל רופא או מרפאה בעולם המכבדים ויזה או מסטרקארד.

 

 

סוכני הביטוח - המשווקים הבלעדיים

ביטוח נסיעות לחו"ל היא הפוליסה הנמכרת ביותר בישראל. כאשר המודעות בישראל לנושא היא מהגבוהות בעולם. 2.5 מיליון ישראלים נוסעים בשנה, עם כמות מצטברת של כ-70 מיליון ימי נסיעה.

 

 

 

המפיץ העיקרי כיום של פוליסות ביטוח הנסיעות, הן קופות החולים שאחראיות ל-45% מהפוליסות המשווקות. סוכני הנסיעות מחזיקים ב 25% , חברות כרטיסי האשראי 15% ואילו סוכני הביטוח אחראים רק ל-8% מהפוליסות.

 

 

הפוליסות החדשות ישווקו באמצעות סוכני הביטוח למעט מקרים חריגים. "הקו המנחה לפעילות שעומד לנגד עיננו הוא שמכירת פוליסת הביטוח תתבצע אך ורק על ידי גורמים מקצועיים, היודעים להתאים את אופי והיקף הכיסוי למבוטח ולצרכיו הפרטניים", מסביר אלון קצף, מנכ"ל DavidShield. לדבריו מלבד עמלת הסוכן שתגבה כמקובל בענף, זו עשויה להיות דרך ליצירת קשר עם הלקוח שתוביל גם למכירת מוצרים נוספים ולרווחיות עבור הסוכן. "לרוב הסוכנים העובדים עמנו, PassportCard הוא אמצעי חשוב לפתיחת דלתות ולריענון קשר עם לקוחות וותיקים והזדמנות ליצירת קשר עם לקוחות חדשים" ציין קצף. מטרת החברה היא להפיץ באמצעות הסוכנים, 2 מיליון כרטיסים ב-3 השנים הקרובות.

 

 

החברה תציע 3 סוגי כרטיסים בהתאם לאופי הלקוח ותדירות נסיעותיו. וכן תציע בשיתוף עם דואר ישראל, העברת כספים באמצעות הכרטיס, כך שהמבוטח יוכל להוציא מזומנים במכשיר למשיכת מזומנים בחו"ל.

 

 

בנוסף, החברה תציע ביטוחים גם עבור נוסעים מבוגרים, ללא הגבלת גיל וכן חולים במחלות כרוניות (בתוספת פרמיה ובתנאי חיתום שונים). כיום רוב חברות הביטוח אינן מבטחות נוסעים בגילאים מעל 75 וכן חולים במחלות מסויימות. כך לדוגמה תוכנית תייר הכוללת גם ביטוח מטען תעלה 2 דולר ליום למבוטח עד גיל 60. תוספת עבור החמרה למצב רפואי קיים תעלה בגילאים הללו 2.4 דולר. ביטוח לתרמילאים עד גיל 35 הכולל מטען איתור וחילוץ וספורט אתגרי יעלה 1.95 דולר ליום.

 

 

לדברי קצף, המחירים מעט יותר יקרים בחלק מהמקרים בהשוואה למתחרים, וזאת כתוצאה מהשירות הייחודי שמציעה החברה, בין הייתר, פיצוי כספי של 15 דולר במקרה של אי שביעות רצון של הלקוח מהשירות.

 

 

אייל בן סימון, משנה למנכ"ל ומנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס, אמר כי "השקת הכרטיס מהווה מהפכה שירותית אשר טרם נראתה בתחום ביטוחי הנסיעות. הכרטיס משלב חדשנות טכנולוגית ומתן מענה לצרכים האנושיים של המבוטחים, מפשט את ההתנהלות מול ספקי רפואה בחו"ל בעת הצורך ואת התנהלות המבוטח מול חברת הביטוח".

 

לרכישה

דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר