מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
סוגי ביטוח   > ביטוחים נוספים  
ביטוחים נוספים

יכולים לרכוש הלוקים ב:

ביטוחים מיוחדים

ביטוחי מחלות מיוחדות

S_ArticleIcon_ovdan-red

ביטוח אובדן כשר עבודה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח תאונות

ביטוחי תאונות

ביטוח רילוקיישין

ביטוח בריאות לישראלים בחו"ל (רילוקיישן)

ביטוח מחלות קשות

ביטוח חובה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח משרד

ביטוח מחלות קשות

ביטוח עסק

ביטוח מחלות קשות

ביטוח דירה

ביטוח בריאות בחו"ל - רילוקיישין

 

ביטוח נסיעות לחו"ל מבטח אנשים לתקופות קצרות ואינו מתאים למי שמתכוון לגור בחו"ל
מטרתו של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא טיפול חירום, ייצוב והחזרה לארץ, ואילו מי שמתגורר בחו"ל צריך שירותים דמויי קופת חולים שייתנו לו רפואה מלאה בחו"ל ולא ידרשו ממנו לחזור לישראל עם כל בעיה.
ביטוח לישראלים המתגוררים בחו"ל נותן שרותי רפואה מלאם בחו"ל ברמה הרפואית הגבוהה ביותר האפשרית בכל מדינה עם מוקד שרות דובר עברית בקו 1-800 מכל מדינה בעולם.
 

לפרטים צור קשר עוד היום עם נציגי אופציה

 

העולם הגדול מלא בביטוחי בריאות מסוגים שונים, חלקם טובים, חלקם טובים פחות חלקם אפילו מצוינים. אבל אם אתה ישראלי שעבר לגור בחו"ל יש רק ביטוח רפואי אחד שהוא המושלם בשבילך –ולא בשביל אף אחד אחר. DavidShield הוא הביטוח הרפואי לישראלים בחו"ל, היחיד בעולם שתוכנן ועוצב להיות הפיתרון הטוב ביותר כביטוח בריאות לישראלים הגרים בחו"ל. הביטוח שמעניק לך יתרונות ששום ביטוח בעולם לא יוכל לתת לך ולא משנה באיזה מחיר. לדבר בשפה שלך, לאפשר לך לבקר בארץ בלי חשש, לענות לך בכל שעה, להבין אותך באמת ומעל לכל להעניק לך חבילת בריאות ושירותים מהטובות בעולם. יש הרבה ביטוחי בריאות בעולם –אבל אם אתה ישראלי - יש רק אחד שהוא הכי טוב בעולם – בשבילך.
ביטוח בריאות למבצעים רילוקיישן לחו"ל
 


רילוקיישן ? חשוב לוקלי – עשה ביטוח בריאות גלובלי לעובדים הישראלים שלך ב- Relocation בחו"ל
לשוק העולמי אין גבולות, גם במובן המקובל של המילה.
כל יצואן ובעל חברה המשווקת לחו"ל, יודע שהקשר עם שווקים בינלאומיים בכלל ועם השוק האמריקאי בפרט, הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה. לשם כך, לעיתים קיים צורך, כי אחד מעובדי החברה ישהה בחו"ל למשך תקופה ממושכת לרילוקיישן (Relocation) ויקדם את מטרות החברה במדינת היעד. בראש סולם החששות הכרוכים במעבר לחו"ל של העובד ובני משפחתו, ניצבת, כמובן, הבריאות.
כדי שהעובד ברילוקיישן (Relocation) יוכל לעבוד בשקט ולהתרכז בעיקר, חברו יחדיו DavidShield וחברת הפניקס, ופיתחו את ביטוח הבריאות המקיף, הידידותי והמתקדם ביותר בעולם, בעלות המשתלמת ביותר. התכנית הייחודית, מעניקה כיסוי רפואי מושלם לעובד ולבני משפחתו השוהים בחו"ל, משירותי טיפת חלב ועד כיסוי מלא לניתוחים והשתלות, כדי שבכל מקרה, יוכלו לקבל את השירות והטיפול הרפואי הטוב ביותר.

 

זאת ועוד, יתרונה הגדול של התכנית בא לידי ביטוי, בכך שהיא זהה לסטנדרטים המקובלים בביטוחי הבריאות העולמיים מחד, אך עונה על הצרכים הייחודיים של הישראלים מאידך ומאפשרת בחירה חופשית של כל השירותים הרפואיים הכלולים בה, לעובד המבצע רילוקיישן.

 

כך, אתה יודע, שבכל מקרה העובד שלך המבצע רילוקיישן (Relocation) מכוסה ובעת הצורך, הוא יקבל טיפול ממש כמו בארץ ואילו העובד מרגיש, שאתה באמת דואג לבריאותו.

 


יתרונות עולמיים
 

פוליסת ביטוח בריאות בחו"ל של DavidShield מקנה לך ולעובד המבצע רילוקיישן (Relocation) יתרונות משמעותיים בכל מקום בעולם:

 •  פוליסת DavidShield הינה אישית עם תקרת כיסוי של 5 מיליון דולר בארה"ב ותקרת כיסוי של €3,800,000 מחוץ לארה"ב.
 •  עלות משתלמת – פרמיית הביטוח, נמוכה משמעותית מכל פוליסת ביטוח מקבילה. היא מבטיחה הגנה מלאה לעובד לאורך תקופת רילוקיישן (Relocation) וחוסכת לך הרבה כסף.
 •  בחירה חופשית - התכנית היחידה המאפשרת בחירה של הרופא המטפל ומקום האשפוז מבין מאות אלפי הרופאים, בתי החולים, בתי המרקחת וספקי השירות הרפואי, בכל רחבי העולם, הכלולים בהסכם.
 •  ביקורי מולדת -אחד המרכיבים החשובים כאשר עובד עובר תהליך רילוקיישן (Relocation) הם ביקורי מולדת. העובד נהנה מכיסוי רפואי מלא בעת ביקורי מולדת בישראל באמצעות שירותי בריאות כללית, ובכל מקום בעולם, גם מחוץ לגבולות המדינה בה הוא שוהה.
 •  רצף זכויות - גם בעת החזרה לארץ, העובד נהנה מרצף ביטוחי באמצעות שירותי בריאות כללית, ללא צורך בתקופת ההמתנה כמקובל עפ"י תיקון סעיף 58 לחוק ביטוח בריאות ממלכתי.
 •  השירות ניתן באמצעות שיחת חינם מרוב המדינות בעולם ומישראל, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – בעברית ובאנגלית.
 •  התכנית כוללת את הכיסויים: ניתוחים, השתלות, אשפוזים, ייעוץ מומחים, טיפולי התפתחות הילד, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים, מימון כרטיסים לניתוח לבני משפחה מקרבה ראשונה, טיפולי חירום לשיניים ואפילו כיסוי לספורט חורף, כולל פינוי אווירי. והיתרון החשוב ביותר - התכנית מבטיחה כי כל הזכויות הרפואיות של העובד ישמרו ובכל עת, יהיה זכאי לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

 

רק באמריקה DavidShield PPO

 

 • תהליך רילוקיישן (Relocation) לארה"ב דורש התייחסות מיוחדת.היות ומערכת הבריאות בארה"ב היא פרטית לחלוטין וכל אדם מקבל טיפול רפואי רק לפי סוג הביטוח שברשותו, התכנית מותאמת לדרישות המערכת וזהה בסטנדרטים לביטוחי הבריאות הטובים ביותר באמריקה.
 •  השירות ניתן באמצעות UnitedHealthcare רשת שירותי הבריאות המובילה בארה"ב, המבטחת ודואגת לבריאותם של למעלה מ-18 מיליון אמריקאים.
 •  כרטיס אישי חכם – המאפשר לקבל שירות רפואי בארה"ב ובישראל.
 •  חדר רופאים – הטבה ייחודית, המאפשרת גישה ישירה למידע רפואי נרחב,ליווי וייעוץ של רופא בכיר 24 שעות ביממה, בשיחת חינם מארה"ב 1-877-505-9274.

 

התוכנית משתתפת בכיסוי הוצאות גם עבור: בדיקות תקופתיות אחת לשנה, חדר כושר ומממנת באופן מלא קורה הרזיה וקורס גמילה מעישון.


 

גם כשהעובד שלך רחוק, הוא מרגיש בבית
כל מי ששוהה בחו"ל ברילוקיישן (Relocation) או למטרות לימודים בחו"ל יודע שאין כמו בבית. כשהכול זר, טוב שיש משהו מוכר. העובד שלך ודאי ילמד להעריך זאת, כאשר ברגע האמת הוא יידע, שהוא לא לבד ושיש לו על מי לסמוך, אתה ואנחנו נהייה שם לצדו. המקצוענות של מומחי הביטוח של חברת DavidShield, הגב של הפניקס - חברת הביטוח המובילה בישראל, הביטחון של שירותי בריאות כללית - קופת החולים הגדולה בישראל, מבטיחים כי במשך כל זמן מגורי העובד בחו"ל, יקבלו הוא ובני משפחתו את הטיפול הרפואי והטוב ביותר ואילו אתה תחסוך עלויות רבות ותרוויח עובד מסור ונאמן יותר.

 

 

לתנאי הפוליסה המלאים 


  לטפסי הצעה

דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר