מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
דף הבית >   מידע   > סיפורי לקוחות  
סיפורי לקוחות

את הדברים הקשים מאוד אנו עושים באותו היום. את הדברים הבלתי אפשריים - לוקח לנו יום אחד לבצע.

 

ע.ה עברה לפני 5 שנים השתלת כליה, והיא פנתה אל אופציה כשהיא בת 40 ובהריון ולפני שנולדים לה ילדים היא רצתה לממש חלום של נסיעה לטיול בחו"ל, אף חברת ביטוח לא הייתה מוכנה לבטח אותה. אנו מצאנו עבורה פתרון והיא מימשה את חלומה לנסוע לחו"ל.

 

ז.ד בן 65 לקה באירוע לב לפני 3 שנים, בעקבותיו עבר צנתור והשתלת סטנטים. ז.ד יודע עתה כשהוא כבר נתקל במערכת הציבורית כמה זמן ממתינים לבדיקה, לייעוץ, ובטח לניתוח, שלא לדבר על האפשרות לבחור מי ינתח אותו, היכן ינותח ומתי ? ז. ד יודע שכדי לאפשר לו לשלוט במצב בריאותו הוא ובתהליכים הרפואיים אותם הוא עובר עליו לפנות לרפואה הפרטית, אך עלויות הרפואה הפרטית אינן מאפשרות לו לקבל את השרות הרפואי אותו הוא רוצה ולו הוא מצפה, ז. ד רכש פוליסת אחריות ללב המבטיחה לו ניתוחים פרטיים, השתלת לב, תרופות שלא בסל ואביזרים שלא בסל במקרה של החמרה של מחלת לב.

 

ג.א. לקתה בסרטן ונסעה לניתוח חדשני בגרמניה, הנסיעה התארכה וג.א. התעכבה בחו"ל חודש מעל המצופה, אומנם, הניתוח כוסה במלואו ע"ח ביטוח רפואי שהיה לה, אך ג.א חששה שתקרה לה בחו"ל בעיה אחרת ואף חברה לא הייתה מוכנה לבטח מקרה כזה כאשר היא כבר נמצאת בחו"ל ונסעה לטיפול רפואי, באופציה מצאו לה פתרון.

 

ק.ל. בן 36 חלתה בסרטן השד לפני 3 שנים לאחר שהחלימה ביקשה לרכוש בית ולשם כך הגדילה את המשכנתא שלה, אולם הבנק התנה את מתן המשכנתא בביטוח חיים על חייה של ק.ל כאשר הבנק הוא המוטב, וק.ל. לא מצאה אף חברת ביטוח שהייתה מוכנה לבטח אותה, באופציה מצאו לה פתרון.

 

ד.ה בן 31 אב לשתי ילדות לקה בסרטן, עד כה בגילו הצעיר הוא מעולם לא חשב על כך שעלול לקרות לו משהו אך לאחר שחלה הבין כי הוא עלול למות ולהותיר את אשתו ולילדיו ללא אפשרות קיום, בשל סוג מחלתו, אף חברת ביטוח לא הייתה מוכנה לבטח אותו, אך באופציה מצאו לו פתרון.

 

בעלה של ד.ק. צלצל למשרדי אופציה בחול המועד פסח ערב נסיעתם לחו"ל, ד.ק אושפזה עד שבוע טרם נסיעתה עקב חיידק בבית חולים ובעלה ביקש לערוך לה ביטוח שיכסה גם את הבעיה הרפואית הקיימת - "רק אתה תוכל לעזור לי" , בלילה נשלחו למשרדי אופציה בפקס המסמכים הרפואיים ולמחרת קיבלנו את פרטי המבוטחת בטלפון כשהיו בשדה התעופה, בנתיים רופא מטעם אופציה בדק את המסמכים וחברת הביטוח אישרה כי ניתן יהיה לערוך לד.ק ביטוח, עם המראתם, כבר ערכנו לה לביטוח ואישרנו לה בהודעת SMS כי היא מבוטחת, עם נחיתתה בחו"ל, קיבלנו בחזרה תשובה "תודה רבה הרגעת ממש".

 

ש.ק. חלתה בסרטן והחלימה ממנו, 4 חודשים אחרי החלמתה ביקשה לנסוע לחו"ל בערך חג הפסח, היא פנתה לאופציה, ביקשנו ממנה כמקובל אצל ביטוח לחולי סרטן אישור מרופא כי היא יכולה לנסוע לחו"ל, אולם הרופא שלה לא היה בארץ והיא יכלה רק לספק לנו חומר רפואי שלה. על בסיס החומר הרפואי אופציה פנתה לרופא מטעמה שאישר כי על סמך החומר הרפואי ניתן לבטח אותה וערכנו לה ביטוח.


 

דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר