מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
דף הבית >   אודותינו   > הצהרת סודיות  
הצהרת סודיות

אופציה מחויבות לכבד את פרטיותך ולהגן עליה. בנינו את אתר האינטרנט שלנו כך שתוכל לבקר את אופציה ברשת מבלי להזדהות ומבלי לגלות כל מידע אישי.

אם תבחר לספק לנו מידע הניתן לזיהוי באורח אישי (היינו, כל מידע שבאמצעותו ניתן לזהותך), מובטח לך כי מידע זה ישמש אך ורק לתמיכה בקשרי הלקוח שלך עם אופציה ולא יועבר לכל חברה או גורם אחר.

אנו נותנים שרות לאלפי לקוחות עם בעיות רפואיות מורכבות ביניהן סוכרת, HIV, איידס, מחלות לב, מחלות כבד, סרטן ושאר מצבים רפואיים מורכבים שרוב רובם של לקוחותינו רוצים כי יישארו בדיסקרטיות מלאה. אנו תמיד נכבד את רצונו של הלקוח בדיסקרטיות ומידע על מצבו הרפואי הרגיש לא יעבור לכל גורם אחר, למעט אם רכש הלקוח ביטוח וטפסי ההצעה לביטוח עם המידע הרפואי שלו יועברו לחברת הביטוח לצורך רכישת ביטוח.

ההצהרה הבאה לגבי פרטיות מידע שאתה מספק שהניתנת לזיהוי באורח אישי פועלת על בסיס חמשת עקרונות היסוד של מידע הוגן: מודעות; בחירה; דיוק וגישה; אבטחה; ופיקוח.

מודעות

אופציה נותנת הצהרה זו בעניין פרטיות על מנת שתהיה מודע למדיניות שלנו ולשיטות שלנו בתחום הפרטיות, ולבחירה שיש בידך כלקוח ביחס לדרכים שבהן נאסף המידע אודותיך באופציה ובא לידי שימוש. על מנת להבהיר הצגנו הצהרה זו בדף הבית שלנו ואפשרנו גישה אליה באתר האינטרנט שלנו.

המידע אשר נאסוף

באמצעות אתר אופציה תוכל לרכוש או לבקש לרכוש  מוצרים או שירותים, לשלוח בקשות שונות. המידע האישי אשר נאסף בדפים אלה הנו שם, פרטים לזיהוי ויצירת קשר יצירת קשר, פרטי הביטוח המבוקש. בשירות המקוון של הזמנת הביטוח המופנה ישירות לאתר האינטרנט של החברה אתה מספק מידע אישי ועסקי לצורך יצירת קשר לפי בחירתך בלבד.

כיצד נשתמש במידע

אופציה עושה שימוש במידע אך ורק על מנת להבין טוב יותר את צרכיך והביטוחים שתבקש ועל מנת ולספק לך שירות ביתר דיוק - אנו נשתמש במידע אודותיך ורק על מנת לסייע לך לרוכש ביטוח, לחזור ולהתקשר אליך, לעדכן אותך בקשר לשירותים, מבצעים והטבות, מספרי כרטיסי אשראי משמשים את חברות הביטוח בלבד לצרכי תשלום הביטוח בלבד, ואינם נשמרים מעבר לכך לשם מטרה אחרת כלשהי.
אופציה הנה חברת בת של קבוצת מדנס וחלק מעובדיה של אופציה מועסקים על ידי חברת האם של אופציה – מדנס סוכנות לביטוח ולכן לעיתים מתן השרות ייתן על ידי עובדי  אופציה במדנס. לעיתים נשתמש במידע אודותיך כדי להתקשר אליך כדי לספק לך מידע שיווקי ומקצועי או הצעה של מוצר ביטוחי נוסף המותאם לך אשר לדעתנו יעניין אותך במיוחד. בכל עת תוכל להודיענו שאינך מעוניין פניות שיווק ישיר של אופציה. אנו נפעל גם בהתאם לדרישתך.

עם מי נחלוק את המידע

אופציה לא תמכור או תעביר לכל גורם שהוא את המידע האישי שלך, לא תשכירו ולא תחכירו לאחרים. למעט מקרים שבהם תיתן לנו את הסכמתך או שנידרש מטעם החוק, אנו נחלוק את הנתונים האישיים שלך אך ורק עם עובדי אופציה ועובדי מדנס הפועלים מטעמנו למטרות שצוינו ב"כיצד נשתמש במידע". על עובדי מדנס  חלה מדיניות הפרטיות שלנו והם מחויבים וחתומים בהסכמים המתאימים לשמירת סודיות.

בחירה

אופציה לא תעשה שימוש במידע הניתן לזיהוי באורח אישי שנמסר לה ולא תחלוק אותו עם גורמים אחרים בדרכים אשר אינן כמתואר לעיל מבלי להודיע לך מראש ולקבל הסכמתך מראש. כפי שצוין, אנו ניתן לך אפשרות להודיענו אם אינך מעוניין לקבל מאתנו חומרי שיווק ישיר שלא הוזמנו על ידך, ואנו נכבד בקשות אלה.

דיוק וגישה

אופציה שואפת לדייק את המידע האישי שהנך מוסר. אנו נספק לך גישה למידע שלך, ובין היתר תוכל לקבל העתק של כל מידע אישי שמסרת לנו בעבר שנשמר במערכות שלנו. על מנת להגן על פרטיותך וביטחונך, אנו גם ננקוט צעדים סבירים לאימות זהותך לפני שתינתן לך אפשרות לגישה למידע או לעריכת תיקונים.

אבטחה

אופציה  מחויבות לאבטחת המידע שלך. על מנת למנוע גישה או גילוי בלתי מורשים, לשמור על דיוק הנתונים ולהבטיח שימוש נאות במידע, אנו מפעילים תהליכים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים מתאימים לאבטחת המידע שאנו אוספים. אנו משתמשים בהצפנה בעת האיסוף או ההעברה של נתונים רגישים, כגון מידע לגבי כרטיסי אשראי או מידע רפואי אישי. מערכות המידע של אופציה ומדנס מאובטחות ברמת האבטחה הגבוה ביותר ביניהן מערכות של
Check point, Websense, Cyberark  השומרות על המידע האישי שלך

פיקוח

אם יש לך הערות או שאלות באשר להצהרת הסודיות שלנו, אנא שלח לנו דואר אלקטרוני לכתובת
info@option.co.il בנוסף לכך אנו נוהגים בהתאם לכל התקנות המקומיות החלות בעניין הגנה על מידע אישי, כדוגמת חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, והתקנות הקשורות.

דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר