מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
אגודה למלחמה בסרטן   האגודה למלחמה בסרטן
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח סעודי
ביטוח סיעודי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
סוגי ביטוח   > ביטוחים נוספים  
ביטוחים נוספים

יכולים לרכוש הלוקים ב:

ביטוחים מיוחדים

ביטוחי מחלות מיוחדות

S_ArticleIcon_ovdan-red

ביטוח אובדן כשר עבודה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח תאונות

ביטוחי תאונות

ביטוח רילוקיישין

ביטוח בריאות לישראלים בחו"ל (רילוקיישן)

ביטוח מחלות קשות

ביטוח חובה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח משרד

ביטוח מחלות קשות

ביטוח עסק

ביטוח מחלות קשות

ביטוח דירה

 

ביטוח עסק - העסק לא יכול להרשות לעצמו לנוח
בישראל עסקים רבים ומכל הגדלים. עסקים, בניגוד לתפיסה הרווחת, הם פגיעים למדי – במיוחד ככל שהמדובר בעסקים קטנים. כל פגיעה במבנה העסק או בכלי העבודה שלו, באשר הם, יכולה להביא למצב מאוד בעייתי עבור העסק, ולפגוע בו פגיעה אשר תקשה מאוד על המשך פעילותו.
הדבר נכון כמובן גם לגבי משקי בית, אולם בניגוד לעזרה אשר מוענקת במקרים מסוימים לאזרחים, כדי למנוע מצב בו אינם יכולים עוד להתפרנס - אין הדבר כך לגבי עסקים. אם אתם רוצים להבטיח שהעסק שלכם יוכל להמשיך להתקיים גם במקרה של נזקים קשים – כדאי לכם לבדוק את האפשרויות שמציעות חברות הביטוח עבור ביטוח עסק לעסק שלכם.
כמו ביטוח דירה, רק יותר ספציפי
בהרבה מובנים ביטוח עסק מתבקש, ממש כשם שביטוח דירה מתבקש כאשר יש לכם דירה בבעלותכם. ביטוח עסק כולל לרוב גם רכיב של ביטוח מבנה העסק, אולם לא רק. צריך להבין כי לא די, במקרה של פגיעה במבנה העסק, בתיקון הנזק. הנזקים הנגרמים לעסק כתוצאה מהפסקת פעילותו עד למועד החידוש שלה, הם נזקים כבדים ביותר, ויכולים להביא לכך שעסק יהפוך להיות חדל פירעון (אינסולבנטי). במצב כזה, אין טעם בתיקון הנזק, משום שהעסק ממילא לא יוכל להפיק תועלת ממנו. מאידך, ביטוח עסק הכולל גם פיצוי בעבור תקופת תיקון הנזקים של העסק או כל הזמן בו העסק איננו פעיל, יכול להציל את העסק מקריסה ולתת לו "גלגל הצלה", אשר יעזור לו לצלוח את הפגיעה הקשה בעסק.
בנוסף, מציעות חברות הביטוח יחד עם ביטוח עסק גם חבילת כיסוי משלימה אשר כוללת את כלל תכולת העסק, החל בסחורה – ככל שיש כזאת, דרך הציוד המשרדי, המחשבים וכלי העבודה, ועד למידע עצמו המאוחסן על גבי המחשבים. המדובר בעניין קריטי ביותר בעבור עסקים כמו משרדי עורכי דין, אשר המידע הנמצא על גבי המחשבים הוא חיוני ביותר עבורם ושחזורו עלול להיות יקר ביותר. עסקים, אשר יש להם סחורה, שנמצאת במחסנים, לא יכולים להרשות לעצמם פגיעה בסחורה בלא שתהיה מבוטחת, שכן אז נפגע מקור ההכנסה העיקרי של העסק.
התאמת ביטוח עסק לעסק הספציפי
בעת רכישת ביטוח עסק עבור העסק שלכם, חשוב להקפיד על כך, שהביטוח יהיה מתאים לעסק שלכם. כך למשל, גני ילדים זקוקים לביטוח, אשר יכלול רכיב של ביטוח נגד תאונות אישיות הן של הגננים או הגננות והן של הילדים והילדות. הסביבה בה עובדים בתוך גן ילדים היא כזו, אשר עלולים להיות בה מפגעים רבים וילדים גם נוטים שלא להיות זהירים תמיד.
ביטוח, המכסה גם את הנזקים האלה הוא בבחינת חובה עבור גן ילדים, כדי להבטיח שניתן יהיה לפצות בגין נזק, ככל שיגרם כזה. ביטוח עבור מרפאה, למשל, צריך לכלול תקרת כיסוי גבוה מספיק, כדי לכסות את החלפת הציוד הרפואי היקר שבמרפאה.
כך הדבר לדוגמה גם לגבי רופאי שיניים או אופטומטריסטים וכו' (להבדיל נאמר מפסיכולוגים, אשר אינם נעזרים לרוב במכשור עתיר טכנולוגיה ויקר). לא נדיר, כי במרפאות יימצא ציוד רפואי יקר ביותר, אשר דרוש לצורך המשך הפעילות של המרפאה. ביטוח עסק אשר איננו כולל כיסוי מספק, עלול להביא לכך שהמרפאה תיסגר עקב חוסר יכולת להמשיך לפעול.
לא מדובר בעניין של מה בכך. ביטוח עסק יכול להוות את ההבדל בין עסק חי לבין עסק שפשט את הרגל. ביטוח המכסה את כלל הסיכונים הצפויים לעסק הוא הדרך היחידה שלכם להבטיח את המשך הפעילות של העסק, גם במקרה של נזקים קשים.
דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר