מדנס
flight banner  

 

הפנית רכישה קטן פספורטקרארד

 

 

פייסבוק

הוסף למועדפים דף הבית
עברית | English | العربية | русский
 OptionLogo-heb-web new אופציה פתרונות ביטוחיים בכל מצב בריאות
ביטוח לחולי סוכרת
ביטוח חולי לב
ביטוח חולי סרטן
ביטוח חולי אסטמה
ביטוח לאוטיסטים
ביטוח חולי כליות
ביטוח פונדקאות
ביטוח חולי כבד
ביטוח לנכים
קרוהן
S_hemophilia
שיתופי פעולה
א.י.ל   האגודה הישראלית לסוכרת
לוגו גפן חדש קטן   גפן מדיקל
  האגודה לסוכרת נעורים
לנשום   לנשום - עמותת חולי אסטמה
aids HIV   הוועד למלחמה באיידס
cf logo   איגוד סיסטיק פיברוזיס
עמותת כבד   עמותת מושתלי כבד
עמותת כליה   העמותה לחולי כליה ומושתלים
נכי צה"ל   פורטל נכי צה"ל
אגודה למלחמה בסרטן   האגודה למלחמה בסרטן
שחל   שח"ל
אחת מתשע   אחת מתשע
עמותת מפרקים צעירים לוגו   עמותת מפרקים צעירים
עלה   עלה - עמותה לחולי המופיליה
ALS   ישראלס חולי ALS
  קטעי סרטונים
  קטעי עיתונות
  הפורטל המשפטי
  מילון מונחים
ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח תרופות
ביטוח תרופות
ביטוח אמבולטורי
ביטוח אמבולטורי
ביטוח סעודי
ביטוח סיעודי
ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא
ביטוח תיירים
ביטוח תיירים
ביטוח נוספים
ביטוחים נוספים
סוגי ביטוח   > ביטוחים נוספים  
ביטוחים נוספים

יכולים לרכוש הלוקים ב:

ביטוחים מיוחדים

ביטוחי מחלות מיוחדות

S_ArticleIcon_ovdan-red

ביטוח אובדן כשר עבודה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח תאונות

ביטוחי תאונות

ביטוח רילוקיישין

ביטוח בריאות לישראלים בחו"ל (רילוקיישן)

ביטוח מחלות קשות

ביטוח חובה

ביטוח מחלות קשות

ביטוח משרד

ביטוח מחלות קשות

ביטוח עסק

ביטוח מחלות קשות

ביטוח דירה

 

ביטוח משרד - אין משרד ללא ביטוח!
אנחנו חיים בעולם אשר יש בו לא מעט סיכונים שעלולים להפוך את השגרה או החיים שלנו על פיהם. הדבר נכון בחיים הפרטיים ובאותה מידה בחיי העבודה והמשרד. בכל מה שנוגע לסיכונים האלה, בכל התחומים, כדאי לשקול להצטייד בפוליסת ביטוח מתאימה, אשר מעניקה כיסוי נגד הסיכונים הצפויים לנו; כאשר זה נוגע אל משרד, ביטוח משרד הוא בגדר צורך חיוני של המשרד כדי לפעול.
ביטוח משרד הוא שיכול לעמוד ביניכם ובין הפסקה ממושכת בפעילות המשרד במקרה של תאונה או פגיעה אחרת במשרד. על סוגי ביטוח משרד קיימים ודברים שצריך לשים אליהם לב
סוגי כיסוי של ביטוח משרד המוצעים על ידי חברות הביטוח המובילות
ישנן הרבה חברות ביטוח המציעות פוליסות ביטוח משרד ואחרות עבור לקוחות מכלל המגזרים. כמובן שיש לבחון כל הצעה רלוונטית בטרם מחליטים החלטה בעניין ביטוח, אולם יש כמה מאפיינים של חברת הביטוח שבעצמם מהווים "תעודת ביטוח", לכך שהכיסוי שמוענק על ידי החברה הוא רציני ומספק, כגון ותק, אמינות ומוניטין. חברת ביטוח ותיקה, אשר צברה מוניטין, או כזו שסוכנויות ביטוח מעדיפות לעבוד עמה, היא עדיפה ולו בשל המובן העובדה שהיא מנוסה ביותר. בנוסף, כדי לעשות סדר בהצעות הביטוח השונות, כדאי להיוועץ עם מומחי ביטוח של סוכנות ביטוח מוכרת וותיקה. יתרונה של סוכנות ביטוח הוא בכך שהיא צוברת ניסיון בהתאמת סוגי פוליסות שונים אל עסקים שונים, ויכולה בכך לחסוך לכם זמן ומאמץ רבים, אשר אחרת הייתם צריכים להשקיע בחיפוש והשוואה בין הפוליסות השונות.
בין סוגי הכיסוי המוענקים במסגרת של ביטוח משרד ניתן למצוא ביטוחים כוללים, המכילים כיסוי בפני "כל הסיכונים" לרכוש המשרד. חשוב להבין, כי הביטוי "כל הסיכונים" יכול להשתנות מחברת ביטוח אחת לשנייה, ולא בהכרח לכסות עבור אותם סיכונים כמו במקרה של ביטוח אצל חברה אחרת. יחד עם זאת, ברוב המקרים ביטוח מסוג כל הסיכונים כולל כיסוי עבור סיכונים רבים כולל גם סיכונים מחוץ למשרד ומחוץ לעסק, אולם לא מחוץ לגבולות המדינה – לרוב.
ישנם סוגי כיסויים רבים, אשר חשוב שיכללו בתוך פוליסת ביטוח משרד טובה. כך למשל, חשוב לכלול בפוליסה גם כיסוי עבור אובדן הכנסה, על בסיס פיצוי יומי מוסכם, כדי למנוע אובדן הכנסות לעסק – דבר אשר עלול להפוך עסק לחדל פירעון (אינסלובנטי). כיסוי נגד נזקי טבע ונגד רעידות אדמה, חשוב ביותר אף הוא, משום שאיננו חסינים בפניהם, וגם בשל היות המדינה ממוקמת על קו השבר הסורי אפריקאי, שהוא מקום מועד לפורענות בכל הנוגע אל רעידות אדמה, למשל. בהקשר הזה, די להזכיר כי מבקר המדינה פרסם דו"ח בו התריע על אי יישום המסקנות בעקבות דו"חות קודמים שלו, לגבי היערכות המדינה למקרים של רעידות אדמה רציניות בישראל. לפחות כך, יהיה המשרד שלכם מכוסה במקרה כזה. בדקו על מה חל הביטוח, משום שלעתים ביטוחים נגד נזקי טבע מוחלים בנפרד על המבנה ובנפרד על הרכוש או תכולת המשרד.
על ביטוח משרד לכלול גם כיסוי נגד נזקים בזדון
עסקים רבים, ובכלל זה משרדים, חשופים גם לנזקים אשר נגרמים לא רק בידי כוחות הטבע אלא בידי האדם בזדון. בין אם מדובר בכיסוי נגד נזקי טרור, אשר גם הם לצערנו עניין אשר עלול להתרחש, ובין אם מדובר בגניבות וכו'. היוועצות עם סוכנות ביטוח מקצועית וותיקה תבטיח לכם כי תקבלו את כל סוגי הכיסוי הרלוונטיים עבורכם ועבור העסק שלכם. אל תפקירו את עתיד העסק – רכשו פוליסת ביטוח בהתאמה לעסק שלכם.
דף הבית אודותינו מידע פורום שיתופי פעולה מאמרים Passportcard צור קשר